Аксесуари для кави та чаю

Аксесуари для кави та чаю

Печать

Аксесуари для кави та чаю
Прийом кави та чаю пов'язаний з певними правилами. При цьому процес чаювання може значно відрізнятися від споживання кави. Традиційне чаювання не терпить суєти і проходить у відповідності з етикетом. Некваплива бесіда за чашкою чаю кращий супровід церемонії. Кава також вимагає поваги. Значення має не тільки сорт і спосіб приготування, а й посуд для кави. Невдало підібраний посуд може зіпсувати очікування.

Посуд для приготування кави та чаю має принципові відмінності. Вибір аксесуарів залежить від умов споживання. Приймати чай, каву можна вдома, в офісі, на вулиці, в кафе, в транспорті.

Чайні церемонії у домашній атмосфері передбачають використання чайного набору: чайної пари, заварювального чайничка, цукорниці, молочника, вазочки для солодощів. Наявність вишуканого посуду робить церемонію естетичною та приємною. Використання заварника дозволяє триваліше зберігати температуру і розкривати чарівну повноту смаку і аромату чаю, а легкий та практичний матеріал чашок дозволяє насолоджуватися міцним та ароматним чаєм.

Споживання чаю або кави у офісі, на вечоринках, молодіжних паті, корпоративах, зустрічах, громадських заходах (людних містах) змінює низку правил. Саме тут виникає питання гігієни, економії часу, легкості пересування. З таких причин найчастіше обирають пластикові або паперові стаканчики, до яких додаються мішалки, одноразовий цукор та чай у пакетиках.

Прийом кави у спокійній обстановці дома або кав’ярні супроводжується обранням відповідного посуду та аксесуарів. Різноманітність рецептів кави ускладнює вибір кавового набору. Особливу увагу слід приділяти якості та вигляду чашок та аксесуарів. Вони можуть бути маленькі, товстостінні чашки класичної форми усіченого конуса, скляні бокали, бокали для лате, чашки для еспресо, кавові пари. Отримати вишуканий смак кави дозволяють якісні кавники, турки, кавоварки, молочники.

Якісне приготування кави можуть зробити кавомашини або автоматичні кавомашини. Їх використання дозволяє скоротити час на приготування. Автоматична кавомашина зробить усі дії сама, смачно приготує каву та збереже смакові відтінки напою. Вона є простою у догляді: чайник блок, як і контейнер з випитим кави, легко зняти і вимити, система очищення працює в авторежимі.

Професійні та побутові кавомашини є делікатною технікою, що потребують дбайливого догляду. Основними питаннями стають: «Як прибрати кавовий жир?», «Як добре промити деталі кавомашини?», «Як стежити за кавомашиною?», «Які фільтри потрібні ля води та кави?». Зараз в онлайн магазинах можна знайти безліч засобів по догляду: таблеткі для видалення кавового жиру, засоби для декальцінаціі, рідини для чищення деталей кавомашини, фільтри для води, паперові фільтри для кави, засоби для очищення молочної системи, порошок для чищення кавоварок.

Вибір посуду багато в чому залежить від рецепта приготування кави або чаю, умов споживання та смаків покупця.


( 0 Оценок )

10.10.2018 16:42 Просмотров: 576


Авторизация 

Темы форума

Подписаться на RSS
Подписаться на RSSПодписаться на E-Mail рассылку Подписаться на
E-Mail рассылку