Чим зайняти дитину взимку

Чим зайняти дитину взимку

Печать

Чим зайняти дитину взимкуЗима – прекрасна пора року! Це ми, дорослі, бурчимо на погоду, то нам дуже жарко, то холодно, сиро, то сухо... Інша справа – діти! Їм би компанію і побільше вільного часу і неважливо, яке на дворі час року. Наше дитинство покоління 70-80-х відбувалося саме так. Ми ганяли у дворі в будь-яку погоду, самі придумували ігри, ці ігри передавалися молодшим поколінням. Проблеми чим зайнятися просто не існувало, незважаючи на відсутність стільникових телефонів, комп'ютерів і кольорових телевізорів. У наших батьків не боліла голова про те, чим нас зайняти. Вони періодично переглядали щоденник і, якщо що не так, могло бути «страшне покарання» – не пустять гуляти. Зараз інші часи... Батьки змушені постійно розважати своїх чад, як позичати їх вільний час гуртками, секціями інакше дитина може потрапити під вплив віртуального світу чи буде уловлен соціальними мережами.


У цій статті мені хотілося б представити вам, шановні батьки, чергову книгу видавництва «Манн, Іванов і Фербер», яку ми нещодавно отримали. Називається вона «Чудовий час ЗИМА» і створили її мами - Ксенія Дрызлова і Настя Слєпцова. Яка ж зв'язок між цією книгою та назвою статті? Судіть самі.

Вже з перших сторінок зрозуміло, що перед нами просто джерело ідей і сконцентровані в одному місці на 220 сторінках відповіді на запитання батьків чим зайняти дитину взимку, як підготуватися до Нового Року, які ігри взимку на вулиці можна запропонувати дітям та ін. Це додатковий посібник для вихователів, нянь, мам і бабусь, які весь свій час проводять з дітьми. А так само для татусів, які у вихідні і в Новорічні канікули можуть присвятити кілька годин в день своїм дітям. Можна відкривати зміст книги, вибирати заняття по душі і ось готовий рецепт! Наприклад:

Рухлива гра

Зараз на вулиці початок грудня і ми з нетерпінням чекаємо снігу і Нового Року, щоб втілити вже відібрані ідеї в життя. Поки тільки виготовили годівницю для птахів за вікном і синички нас вже періодично відвідують. Цікаві онлайн ігри можна знайти ось тут.

Це не перша дитяча енциклопедія в нашій домашній бібліотеці. Ми купували їх і раніше. Але основна відмінність цієї книги в тому, що вона викликала жвавий інтерес у дитини (син 8 років), т. к. матеріал представлений не в сухий енциклопедичній формі, а у формі розповіді про фантастичну подорож головних героїв.

Головні герої це Чевостик, якому все на світі цікаво і дядько Кузя, який все на світі знає. Так от, на цей раз головні герої відправляються в подорож на фантастичному апараті – летоплавоныре – який може доставити їх в будь-яку точку нашої планети, на вершини гір, в океанські глибини. У кожному місці зупинки Чевостик задає питання, а дядько Кузя розповідає йому про особливості і природні явища цього місця. Розповіді доповнюються цікавими і зрозумілими ілюстраціями.


( 1 Оценка )

04.12.2016 15:11 Просмотров: 988

Комментарии

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Facebook

 

Авторизация 

Темы форума

Подписаться на RSS
Подписаться на RSSПодписаться на E-Mail рассылку Подписаться на
E-Mail рассылку