Виконувати домашнє завдання з дитиною потрібно правильно.

Виконувати домашнє завдання з дитиною потрібно правильно.

Печать

Виконувати домашнє завдання з дитиною потрібно правильно.
Багато хто з батьків скаржиться, що виконання з дитиною домання з дитиною потрібно правильношніх завдань забирає в них багато сил. Втрачаючи терпіння, вони зриваються, кричать на малюка, сварять його.

Дитина плаче і починає почувати відразу не тільки до уроків, а й до навчання в цілому. Деякі батьки, щоб поберегти свої нерви, й зовсім не перевіряють домашні завдання. При цьому малюк залишається сам на сам зі складним матеріалом. Не отримуючи підтримки дорослих, не розуміючи, що потрібно робити, він починає відставати в школі від однолітків, відчувати себе гіршим за інших. З часом це може привести до нервового зриву. Існує ще й третя категорія батьків – вони повністю виконують домашнє завдання замість своєї дитини. Це призводить до того, що вона йде до школи зовсім не підготовлена. Але є батьки, які дійсно допомагають своєму малюку навчатися. Щоб зацікавити його, вони купують додаткові різнокольорові посібники, в яких містяться різні завдання і вправи. Серед найпоширеніших – друковані зошити для письма, логічні завдання з математики, серія підручників та зошитів oxford book – для вивчення англійської мови, тощо. Завдяки підтримці батьків і правильній організації навчання, маленький школяр швидко адаптується в класі, із задоволенням навчається, встигає на уроках. Домашнє завдання у нього зовсім не викликає ніяких особливих складнощів.

Якщо ви хочете потрапити до четвертої категорії батьків і не втрачати самовладання під час виконання домашніх завдань, вам необхідно дотримуватись деяких простих правил:

 • Правильний режим і розпорядок дня. Намагайтесь виконувати домашні завдання в один і той же час. Слідкуйте за тим, щоб дитина як слід відпочила і була не голодною. Найкраще починати працювати через 2 години після повернення зі школи. Не відкладайте уроки на пізній вечір. В такий час дитина вже досить заморена, працездатність у неї знижена і вивчити будь що буде дуже складно. Можна виконувати завдання зразу після школи, а ввечері їх перевіряти. Так матеріал закріплюється ще краще.
 • Не забувайте надавати дитині впевненості. Дехто, відчувши що в нього нічого не виходить, засмучується і кидає виконувати роботу. Підбадьорте дитину, скажіть що в неї вже трішки виходить, а скоро буде все набагато краще. Дозвольте їй іноді займатися самостійно і експериментувати. Привчайте її бути відповідальною. Але не забувайте перевіряти результат, щоб малюк бачив, що ви ним цікавитесь.
 • Допоможіть, якщо потрібно. Під час виконання завдання будьте поруч, щоб мати змогу в будь який момент прийти на допомогу. Не дивіться в цей час телевізор – це буде дуже відволікати і нервувати вашого малюка. Йому буде важко зрозуміти, чому хтось розважається, а він працює. Через кожні пів години дозволяйте дитині 5-10 хвилин відпочити.
 • Сприяйте тому, щоб процес навчання був цікавим: співпрацюйте з дитиною, переглядайте разом пізнавальні фільми, енциклопедії, розглядайте картини, розширюйте кругозір дитини всіма можливими способами. При вивченні іноземної мови, дивіться англійські мультфільми, виконуйте цікаві вправи, використовуючи посібники з англійської мови macmillan book .
 • Будьте вимогливими і послідовними. Але не забувайте враховувати можливості малюка.
 • Завжди заохочуйте дитину, хваліть, навіть за маленькі успіхи.
 • Завжди пам’ятайте, що колись і вам було нелегко навчатися. Ставте себе на місце дитини.
Дотримуючись цих простих правил, ви зможете завоювати довіру свого малюка, стати йому другом, викликати стійке бажання отримувати нові знання. 
( 0 Оценок )

12.11.2016 22:08 Просмотров: 925


Авторизация 

Темы форума

 • AVATARКонцерты - Добрый вечер, расскажите вы любите ходить на концерты?...
 • AVATARМагазин - Привет всем. Хочу открыть свой интернет магазин...
 • AVATARПодскажите - Добрый день нужно купить моторное масло для авто не...
 • AVATARКупить? - Привет. Иногда мы с мужем курим кальян. Но не всегда...
 • AVATARПсихолог - Добрый всем вечер!Вот скажите, может ли психолог...
Подписаться на RSS
Подписаться на RSSПодписаться на E-Mail рассылку Подписаться на
E-Mail рассылку